CZK EUR

SKOŘICE CEYLON - KŮRA (Cinnamomum zeylanicum) 100% BIO éterický olej - Aromaticus 10 ml (s dávkovačem + skleněná pipetka)

antiseptikum, afrodiziakum,antiparazitní,proti nervovému napětí a psychické únavě

kliknutím zvětšíte
SKOŘICE CEYLON - KŮRA (Cinnamomum zeylanicum) 100% BIO éterický olej - Aromaticus Talia/Aromaticus
Vyberte variantu:
ks
Výrobce:Talia/Aromaticus
Cena s DPH : 354,- CZK
Cena bez DPH : 293,- CZK
DPH:21 %
Sklad:20 ks
Sklad všech variant:70 ks

SKOŘICOVNÍK CEJLONSKÝ - KŮRA
Cinnamomum zeylanicum (Lauracee)
Kvalita: biologický (Certif. CSI 44011-2012e)
Země původu: Cejlon
Původem z Madagaskaru, Cejlonu a Indočíny, je dnes pěstována také v Indii, na Jamajce a v Africe. Jedná se o tropický stálezelený strom vysoký až patnáct metrů, se silnými větvemi, silnou kůrou, tuhými lesklými zelenými listy a malými bílými květy.

Způsob výroby: destilací párou sušené kůry


Popis: Jedná se o jantarovou tekutinu nezaměnitelné a jasné kořeněné, sladké, teplé, suché a vytrvalé vůně. Dobře se pojí s esenicálními oleji z pomeranče, kadidla, mandarinky, olibana, ylang ylang, jakož i benzoinu.

Vlastnosti a způsob použití:

V Orientu má skořice jako lék tisíciletou tradici, a to proti širokému spektru chorob (nevolnost, nachlazení, chřipka, zažívací potíže apod.)

Esenciální olej ze skořice je obecně netoxický a trochu dráždivý, má mnohé léčivé účinky, neboť je zároveň antiseptikem, utišujícím prostředkem proti křečím, dále prostředkem konzervačním, osvěžujícím, stavicím též zabraňujícím krvácení, afrodiziakem, hubícím prostředkem na parazity a červy a stimulující látkou. Výborný je také proti psychické únavě a nervovému vypětí.
Široké využití nachází tento esenciální olej při výrobě mýdel, kosmetických prostředků a vůní s kořeněnými tóny.

Popis produktu:


Čistý esenciální a přírodní olej je 100ověřeného přírodního původu (Certifikát CSI 44011-2012e) ve skleněné lahvičce. Tento produkt je zcela bez: stabilizátorů, fixačních složek, pesticidů, geneticky modifikovaných látek a ošetření (platí i pro polotovary) paprsky gamma.
Jak vyplývá z přiloženého potvrzení o pravosti, rostlinná surovina vybraná a připravená k výrobě tohoto esenciálního oleje je čistě a prokazatelně biologického původu; což konkrétně garantuje, že surovina pochází ze zemědělského statku, který respektuje základní limity při používání hnojiv a prostředků proti škůdcům, jakož i pravidla ochrany, sběru a přírodního vlastnictví a podporuje dlouhodobý zemědělský rozvoj.

Varianty zboží - SKOŘICE CEYLON - KŮRA (Cinnamomum zeylanicum) 100% BIO éterický olej - Aromaticus

SKOŘICE CEYLON - KŮRA (Cinnamomum zeylanicum) 100% BIO éterický olej - Aromaticus 10 ml (s dávkovačem + skleněná pipetka)

10 ml (s dávkovačem + skleněná pipetka)
Cena bez DPH:293,-
Cena s DPH:354,-

SKOŘICE CEYLON - KŮRA (Cinnamomum zeylanicum) 100% BIO éterický olej - Aromaticus 5 ml (s dávkovačem + skleněná pipetka)

5 ml (s dávkovačem + skleněná pipetka)
Cena bez DPH:154,-
Cena s DPH:186,-

Potřebujete poradit ? SKOŘICE CEYLON - KŮRA (Cinnamomum zeylanicum) 100% BIO éterický olej - Aromaticus Talia/Aromaticus

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace